تا شروع دوره تجهیز رویداد نوآوری تِکآپ

سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸

درباره رویداد نوآوری تِکآپ

رویداد نوآوری تِکآپ سبک نوینی از رویداد‌های استارتاپی است؛ که با تمرکز بر طرح‌های نوآورانه تولیدی طراحی شده است، که در فرآیندی پویا ضمن شناسایی و ارزیابی اولیه طرح‌های نوین کاربردی، آن‌ها را به چالش کشیده و ضمن تجهیز و توانمندسازی آن‌ها از بعد فنی، کسب وکار و تیم، زمینه لازم برای تجاری سازی ایده/طرح را فراهم می‌آورد.

در این رویداد کلیه طرح های نوآورانه تولیدی به استثناء IT و خدمات قابل ارائه می باشد:
- علوم فنی و مهندسی ( برق، الکترونیک، عمران ، ساختمان، شیمی، صنایع غذایی، صنایع خودرو، نفت، گاز، انرژی و... )
- کشاورزی، ماشین آلات و ابزارآلات
- تجهیزات پزشکی
- محیط زیست و مدیریت پسماند
- سایر طرح های نوآورانه قابل تولید

روند رویداد نوآوری تِکآپ

برنامه برگزاری رویداد

ساعت 15 الی 20:30- مشاوره تیم ها با مربیان کسب و کار و تعیین برنامه مشاوره اختصاصی هر تیم(گروه اول)-در این روز هر تیم به مدت 30 دقیقه در برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده به ارائه طرح خود پرداخته و مربیان ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم، نیاز های هر یک از تیم ها را تعیین و برنامه مشاوره های اختصاصی متناسب با آن راتعیین می کنند.
ساعت 16 الی 19- کارگاه آموزشی "بوم ناب (lean canvas)"و کارگاه "اعتبارسنجی" (ویژه همه تیم های گروه اول و دوم)
ساعت 15 الی 20:30- مشاوره تیم ها با مربیان کسب و کار و تعیین برنامه مشاوره اختصاصی هر تیم(گروه دوم)-در این روز هر تیم به مدت 30 دقیقه در برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده به ارائه طرح خود پرداخته و مربیان ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم، نیاز های هر یک از تیم ها را تعیین و برنامه مشاوره های اختصاصی متناسب با آن راتعیین می کنند.
ساعت 15 الی 20:30 - در این مرحله هر تیم طبق برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده به مدت 60 دقیقه به مشاوره اختصاصی با مربیان فنی و تخصصی می پردازد.
ساعت 15 الی 20:30 - در این مرحله هر تیم طبق برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده به مدت 60 دقیقه به مشاوره اختصاصی با مربیان فنی و تخصصی می پردازد.
ساعت 15 الی 19- کارگاه آموزشی "مطالعات بازار" و کارگاه آموزشی "ارزیابی مالی و اقتصادی طرح" (ویژه همه تیم های گروه اول و دوم)
ساعت 16 الی 19- کارگاه آموزشی "تهیه پروپزال و ارائه به سرمایه گذار" (ویژه همه تیم های گروه اول و دوم)
ساعت 8 الی 20-پذیرش و استقرار همه تیمها، کار تیمی با حضور مربیان و جمع بندی طرح ها جهت ارائه
ساعت 8 الی 20:30- جمع بندی تیم ها با حضور مربیان و ارائه به داوران و سرمایه گذاران

مربیان رویداد

مرتضی عطایی نژاد

مرتضی عطایی نژاد

مخترع و کارآفرین

موسس مرکز نوآوری وکارآفرینی تک و بنیان گذار ایده شهر سابق، دارای تحصیلات مهندسی ساخت و تولید و ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران از جمله سوابق دیگر او میتوان به مشاوره و همکاری در اجرای چندین کسب و کار و محصول نوآورانه تولیدی و خدماتی اشاره کرد.

ساره پرهیزی

ساره پرهیزی

مدیرعامل و موسس شرکت مدیریت صادرات باتیس

ارشدMBA گرایش مارکتینگ از دانشگاه تهران، بیش از 15 سال سابقه مدیریت تجارت،صادرات و بازاریابی خارجی در شرکت های الکترواستیل، شفیع، صنایع پخت مشهد،خوشفرم و تجارت با کشورهای ژاپن، کره جنوبی و کشورهای CIS

حمیدرضا خجسته

حمیدرضا خجسته

موسس شتابدهنده مهام توس

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA ) كارشناسي مهندسي مكانيك - طراحي جامدات بنیان گذار استارتاپ "چی کارا" مدیر ارشد اجرایی در حوزه های صنعت و خدمات داور سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر و مدرس دانشگاه

هاشم یوسفی

هاشم یوسفی

رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی و بسته بندی آیریا

کارشناس مهندسی تکنولوژی بسته بندی مواد غذایی و ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل، عضو هیئت مدیره و مسئول بازرگانی خارجی شرکت کارتن مشهد

علیرضا مدرسی

علیرضا مدرسی

ارشد مدیریت کسب وکار از دانشگاه تهران و لیسانس حسابداری دارد، از جمله سوابق حرفه ای او میتوان به همکاری با مجموعه الکترواستیل، صنایع شیر ایران و شرکت چسب مشهد در زمینه مدیریت مالی و حسابداری اشاره کرد.

جواد دریادل

جواد دریادل

رئیس گروه سرمایه گذاری خوشه های صنعتی

مهندسی صنایع و دانشجوی ارشد بازرگانی،مخترع و دارای سابقه بیش از یک دهه در ارتباط با صنعت و توسعه صنعتی، مشاور برند برتر صنعت جواهرات در سال 97(پیوه ژن)

احسان دشتی

احسان دشتی

بنیان گذار و مدیرعامل صنایع روشنایی لامپ مسعود

فارغ التحصب مهندسی الکترونیک، عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان و عضو اصلی کمیسیون تدوین استانداردهای نوین در صنعت الکترونیک

تیم اجرایی

رسول عطاییان

رسول عطاییان

تیم اجرایی

محمد خدادادی

محمد خدادادی

تیم اجرایی

فاطمه حیدری

فاطمه حیدری

تیم اجرایی

سوالات متداول

- پژوهشگران و نخبگان که بدنبال تجاری کردن دستآوردهای علمی خود هستند- واحد های فناور، شرکت های نوپا عضو مراکز رشد و شتابدهنده ها- افراد علاقه مند به کسب تجربه و دانش در زمینه کسب وکار تولیدی- اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان مراکز علمی و مهارتی که می خواهند کسب و کاری مبتنی بر نوآوری داشته باشند و یا با واحد صنعتی، سرمایه گذاران و کارآفرینان همکاری نمایند.- و به طور کلی افراد و تیم های دارای طرح و ایده نوآورانه تولیدی.
شما میتوانید فقط به صورت گروهی در این برنامه شرکت کنید. در سایت وارد بخش ثبت نام شده و توضیحات طرح و مشخصات اعضای گروه خود را وارد نمایید.
ثبت نام به صورت تیمی صورت می گیرد و هر تیم بر روی یک طرح کار می کند، بنابراین لزوما نیازی نیست همه دارای ایده باشند، و هریک از افراد بهتره که یک نقش رو در تیم ایفا کنند. از طرفی امکان پیدا کردن هم تیمی و یا اضافه شدن افراد بدون تیم از طریق بستر شبکه سازی که در سایت هست، فراهم میباشد.
هر طرحی غیر از خدمات و IT که در راستای محورهای رویداد باشه میتونید ارائه بدید.
در صورت انصراف میتوانید فقط تا تاریخ 98/07/20 انصراف خود را اعلام نمائید؛ پس از این تاریخ هیچ وجهی عودت نمی‌گردد.
رویداد استارتاپ ویکند رویدادی است که سه روز پایان هفته برگزار میشه،و معمولا قالب رویداد به گونه ای است که اغلب ایده های نرم افزاری در اون بروز پیدا می کنند و رویداد بیشتر جنبه آموزشی داره، اما این رویداد یک رویداد تخصصی با رویکرد محصولات تولیدی است، به این معنا که در این رویداد ایده های نرم افزاری اجازه ارائه نخواهد داشت. در این رویداد تیم ها پس از ثبت نام و پذیرش اولیه، در فرآیندی حدودا 40 روزه ضمن شرکت در کارگاه های آموزشی توانمند سازی از مربیان خبره صنعت و کسب و کار برای ارتقاء کمی و کیفی طرحشون جهت نزدیک تر شدن به نیاز باراز بهره مند میشوند. و در نهایت ضمن رقابت با یکدیگر فرصت ارائه به صنعتگران و سرمایه گذاران را پیدا خواهند کرد.
در این رویداد ایده اولیه یا فکر خام ( به طوری که صرفاً در حد ایده باشد و هیچ مستنداتی جهت عملی کردن و ارائه آن وجود نداشته باشد ) پذیرفته نمی‌شود. از طرفی لزوما نیازی به نمونه ساخته شده نمی باشد و ارائه مستنداتی از قبیل ماکت ، مستندات علمی و آزمایشگاهی قابل اثبات و... هم قابل قبول می باشد ، با این حال در صورتیکه تیم کاری در خصوص ایده مورد نظر مستندات اولیه ای ارائه دهد و ارزیابی کمیته ارزیابی و پذیرش تیم ها این باشد که تیم توانایی ارتقاء و تکمیل نسبی طرح در طول مدت رویداد را دارد، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت
بله شما می‌توانید به بخش شبکه سازی مراجعه فرمایید، مشخصات و تخصص‌های خود را ثبت نموده تا با توجه به نیازهای هرتیم، به تیم‌ها معرفی شوید.
تیم اجرایی در حال تلاش برای تسهیل شرایط اسکان برای شرکت کنندگان غیر بومی هستند.اطلاعات بیشتر از طریق سایت اعلام خواهد شد.
برگزاری هر رویدادی با توجه به خدماتی که به شما ارائه میشود هزینه‌های متفاوتی در بردارد، به علاوه با پرداخت هزینه شما به خود و دیگران نشان میدهید حضور شما در این رویداد جدی و هدفمند است.
بله! براي خريد زودهنگام بليط رويداد تخفيف‌هايي در نظر گرفته شده است.برای اطلاع از تخفیف زودهنگام سایت و شبکه‌های اجتماعی رویداد را دنبال بفرمایید.@techupevent