اخبار رویداد نوآوری تکآپ 3

نشست شورای سیاستگذاری سومین رویداد نوآوری تکاپ برگزار شد

رئیس هیئت مدیره مرکز نوآوری و کارآفرینی تک بیان کرد: رویداد تکاپ، فرصت مناسبی برای تجاری‌سازی طرح های فناورانه است.

مرتضی عطایی نژاد در شورای سیاست‌گذاری رویداد تکاپ۳ با اشاره به اجرایی بودن این رویداد اظهار کرد: رویداد تکاپ یک رویداد آموزشی نیست و هدف آن تسهیل مسیر تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه به شکل عملیاتی و اجرایی است.

وی افزود: مخاطبان این رویداد واحدهای فناوری هستند که طرح های خود را به بازار عرصه نکرد‌ه‌اند و یا تجاری‌سازی خوبی انجام نداده‌اند.

عطایی نژاد مراحل اجرایی رویداد تکاپ ۳را در ۴مرحله بیان کرد و افزود: اطلاع‌رسانی، ارزیابی و پذیرش طرح‌های فن‌آوران در اولین مرحله انجام خواهد شد تا بین۲۰ تا ۳۰ طرح از بهترین‌ها پس از غربالگری در پذیرش اولیه انتخاب شوند.

وی افزود: تجهیز به عنوان دومین مرحله از این رویداد به محاسبه مالی و طراحی یک مدل کسب و کار برای طرح‌ها خواهد پرداخت و از طریق کارگاه‌های آموزشی، مشاوره‌های اختصاصی، ارزیابی مالی مقدماتی و اعتبارسنجی خدمات لازم را به متقاضیان ارائه خواهد داد.

رئیس هیئت مدیره مرکز نوآوری و کارآفرینی بررسی و جمع‌بندی طرح‌های پایانی در مرحله تجهیز را سومین مرحله از این رویداد مطرح کرده و گفت: در مرحله نهایی demodey برای معرفی این طرح‌ها به سرمایه‌گذاران انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: فرصت همکاری و تجاری‌سازی، کارگاه‌های آموزشی، تسهیلات حمایتی بعد از رویداد و ۲۰۰ نفر ساعت مشاوره اختصاصی از خدمات مهم این رویداد به طرح‌های پذیرفته شده است.

عطایی‌نژاد ثبت‌نام در این رویداد را تا ۱۰ بهمن ماه اعلام کرده و گفت: دوره تجهیز این رویداد از ۱۰ تا ۱۶ اسفند انجام خواهد شد و در طی ۶ تا ۸ اسفند ماه نیز ارائه طرح‌ها به داوران انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *